1. Home
  2. ZEMİN SİSTEMLERİ
  3. DURAFIX SUPEREX Nedir?

DURAFIX SUPEREX Nedir?

DURAFIX SUPEREX

Nedir?

DURAFIX SUPEREX, normal ve ağır yük trafiğine maruz taze döşeme betonu üzerine toz halinde serpilerek uygulanan, özel formüle edilmiş korund ve karborundum agrega ile özel tip çimento ve kimyasallardan oluşan kullanıma hazır, renkli olabilen beton yüzey sertleştiricidir.

Kullanım alanları nelerdir?

DURAFIX SUPEREX, uçak hangarları, helikopter pistlerinde, güç santrallerinde, tersanelerde, endüstriyel bina zeminlerinde, alışveriş merkezlerinde, garajlar ve otoparklarda, vb. yerlerde kullanılır.

Avantajları nelerdir?

DURAFIX SUPEREX’in daha az sarfiyat ile mükemmel darbe, aşınma, yıpranma dayanımı sağlar, uygulandığı yüzeyin ayrılmaz bir parçası haline gelir, dökülmez pullanma yapmaz, endüstriyel tip kimyasal temizleyicilere karşı dirençlidir, temizlenmesi ve bakımı kolaydır, uzun ömürlüdür, kolay uygulanır, zamandan tasarruf sağlar, kaymaz, tozumaz bir son kat elde edilir.

Renk seçenekleri nelerdir?

DURAFIX SUPEREX kırmızı, yeşil ve naturel renklerde uygulanabilir.

İçerisinde hangi tip agrega bulunmaktadır?

DURAFIX SUPEREX içerisinde özel formüle edilmiş korund ve karborundum agrega bulunmaktadır.

Diğerlerinden ayrılan özelliği nedir?

DURAFIX SUPEREX düşük sarfiyatı, ekonomikliği, yüksek dayanımı, uzun ömrü, hızlı uygulaması, zaman ekonomisi, kontrollü uygulanabilirliği sayesinde diğerlerinden ayrılır.

DURAFIX SUPEREX uygulama bilgisi için tıklayınız.

İlgili Bilgiler: